Njoftohet stafi i Fakultetit të Ekonomisë, se pas miratimit nga Komisioni i Promovimit të Personelit Akademik, të Rregullores "Për ushtrimin e veprimtarisë së Komisionit të Promovimit të Personelit Akademik të UT-së", filloi procedura për titujt “Profesor” dhe “Profesor I Asociuar”, mbështetur në VKM Nr. 112 date 23.02.2018 "Per përcaktimin e kritereve për fitimin e gradës shkencore "Doktor" dhe të standardeve shtetërore për fitimin e titujve akademik "Profesor i Asociuar" dhe "Profesor", si dhe në Rregulloren e këtij komisioni.

Gjeni në vijim të këtij njoftimi:

• VKM Nr.112 datë 23.02.2018 " Për përcaktimin e kritereve për fitimin e gradës shkencore "Doktor" dhe të standardeve shtetërore për fitimin e titujve akademik "Profesor i Asociuar" dhe "Profesor"

• Rregullore "Për ushtrimin e veprimtarisë së Komisionit të Promovimit të Personelit Akademik të UT-së"

Klikoni për më tepër: