Bashkëlidhur njoftimi-posteri për mundësinë e punësimit në Deloitte Albania - Consulting Department.

Njoftimi është i vlefshëm për studentët e sapodiplomuar e/o alumni në degën dhe fushat që përmbushin kriteret e përcaktuara për këtë pozicion. Kandiadatët duhet të jenë të diplomuar në degët e cilësuara në njoftim dhe të jenë folës shumë të mirë të gjuhës angleze.

Afati për aplikim: 20 Tetor 2020 (cdo aplikim përtej kësaj date nuk do të perfshihet në procesin e rekrutimit)

Të gjithë të interesuarit mund të dërgojnë CV-në e tyre në adresën: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo., brenda afatit të percaktuar.

Suksese!

Klikoni për më tepër: