erasmus.jpg

Në kuadër të programit Erasmus+ është hapur thirrja për aplikime për bursa për mobilitete për personelin akademik dhe ndihmës akademik / administrativ me kohë të plotë të Universitetit të Tiranës në Universitetin Almeria, Spanjë.

Llojet e mobilitetit përfshijnë:

- Shkëmbimin e personelin akademik për mësimdhënie / trajnim;

- Shkëmbimin e personelin ndihmës akademik me karakter administrativ për trajnim;

Kohëzgjatja e mobilitetit:

- 5 ditë + 2 ditët e udhëtimit (trajnimi 25-29 Prill 2022);

Fusha e mobilitetit për mësimdhënie :

- Kontabilitet;

- Financë-Bankë;

- Menaxhim dhe Administrim;

- Marketing;

- Ekonomiks;

Afati për aplikim: 11 Shkurt 2022

Fakulteti i Ekonomisë, Universiteti i Tiranës, ju uron suksese në aplikimin tuaj!

Klikoni për më tepër:

Hapet thirrja për bursa për personelin akademik dhe ndihmës akademik / administrativ me kohë të plotë të Universitetit të Tiranës në kuadër të Programit Erasmus+ në Universitetin Almeria, Spanjë, për semestrin e dytë të vitit akademik 2021-2022