NOA ka hapur thirrjen për program internship-i 3 mujor, i cili ofron trajnim praktik dhe përfshirje për t’u aftësuar në punë. Nëpërmjet këtij programi, do të angazhoheni për të punuar me profesionistë të fushës duke fituar njohuri të vlefshme.

Fusha e angazhimit në internship përfshin pozicione si analistë kredie, shërbim klienti, auditim, financë dhe zhvillues sistemesh/IT.

• Kohëzgjatja e periudhës së internship-it është 3 muaj, me pagesë gjatë gjithë kohëzgjatjes.

Procedura e aplikimit:

Ju lutemi, për të aplikuar dërgoni CV-në tuaj në adresën e e-mail: Questo indirizzo email è protetto dagli spambots. E' necessario abilitare JavaScript per vederlo.

Afati për aplikim:

Klikoni për më tepër: